Aktuality

 • Změna v představenstvu společnosti Hinton. a.s.

  Valná hromada společnosti Hinton, a.s.  s účinností od  6.6.2014 přistoupila k zákonu o obchodních korporacích a zvolila dvoučlenné představenstvo. Předsedou představenstva Hinton, a.s. byl zvolen pan Petr Šimon a místopředsedou představenstva  Ing. Petr Dvořák.

  Zobrazit více »
 • BD KOTI Hostivař II

  Úspěšně jsme zkolaudovali a předali investorovi Bytový dům KOTI Hostivař II.  Projekt  zrealizovalo středisko 01 Praha – Ondřeje Bielaka.  Poděkování za profesionálně odvedenou práci patří projektovému týmu Martina Kratochvíla ve složení Martin Jirásek, Jindřich Hadrava, Jiří Dvořák, Vladimír Rýdl, Martina Soukupová a Martin Soukup.

  Zobrazit více »
 • BD Kaskády Barrandov

  Zkolaudovali jsme a předali investorovi BD Kaskády Barrandov. Tento projekt zrealizovalo středisko Richarda Bakose 02 Praha. Projektovému týmu pod vedením Jindřicha Kubaláka, ve složení: Vladimír Dostál, Jiří Bičiště, Pavel Janžura, Miloš Koryčan, Tomáš Zeman, Tomáš Enenkel, Varvara Mužatovová a Petr Kolář, děkujeme za skvělou reprezentaci naší firmy.

  Zobrazit více »
 • BD Jírovcova sekce C

  Naše středisko v Českých Budějovicích pod vedením Pavla Míky zahájilo výstavbu bytového domu Jírovcova sekce C. Navrhovaný objekt má 34 bytových jednotek a je to již čtvrtý projekt, který staví naše společnost v Jírovcově ulici.

  Zobrazit více »
 • BD KOTI Hostivař II

  11.6.2014 proběhla úspěšně kolaudace BD KOTI Hostivař II. Poděkování patří týmu Martina Kratochvíla - Martinu Jiráskovi, Jindřichu Hadravovi, Martinu Soukupovi, Jirkovi Dvořákovi, Martině Soukupové a Vladimíru Rýdlovi.

  Zobrazit více »
 • Eva Samková v Českých Budějovicích

  Eva Samková - snowboardistka, která ve snowboardcrossu vybojovala v Soči olympijské zlato a kterou sponzoruje naše společnost, přijela besedovat se studenty  reálného gymnázia v Českých Budějovicích. Zájem dětí byl obrovský, na plátně se během besedy promítaly okamžiky ze ZOH v Soči a když hrála česká hymna zlaté Evě, všichni studenti vstali a zpívali.

  Zobrazit více »
 • Česká námořní business regata - 2014

  "HINTON sailing team"  ve složení Petr Šimon, Petr Dvořák, Petr Trejbal, Jan Hirnšal, Jan Kubíček a Jan Šíma se zúčastnil již 13. ročníku  České námořní business regaty.  Závod probíhal ve dnech 25. - 29.5.2014 v Biogradě na Moru v Chorvatsku. Náš tým dojel všechny rozjížďky vždy na prvním místě, takže celkově  stanul na stupni nejvyšším. Gratulujeme

  Zobrazit více »
 • BD Novostrašnická

  Dne 16. 5. 2014  jsme zdárně zkolaudovali  BD Novostrašnická. Tento projekt zrealizoval tým pod vedením Richarda Bakose. Poděkování patří kolegům, kteří se na realizaci podíleli Jindřichu Kubalákovi, Milanu Kubátovi, Janě Hebrové, Martinu  Prudkému a Michalu  Mocíkovi.

  Zobrazit více »
 • Golfová PB Tour

  Naše společnost HINTON se stala partnerem golfové PB Tour, pořádanou Sportovním klubem PB. Klub byl založen firmami ProCeram a Barkotex, s cílem připravovat a organizovat golfové turnaje pro své obchodní partnery, známé a kamarády. První ročník, který se pořádal v roce 2011 se  setkal s velmi  kladnou odezvou a postupně se daří rozšířit okruh firem, které mají zájem se na PB Tour podílet jak sportovní tak i  finanční spoluúčastí. A Hinton se stal součástí této krásné myšlenky.  Více na http://www.pbtour.cz

  Zobrazit více »
 • BD Jírovcova a BD Smetanova

  Naše stavební společnost Hinton, a. s., region Jižní Čechy pod vedením Pavla Míky, získala zakázku v Českých Budějovicích, v městské čtvrti Pražské předměstí.
  Jedná se o architektonicky i materiálově zajímavou novostavbu dvou bytových domů.  Investorem projektu je společnost THB CB s.r.o.

  Zobrazit více »
Celkem článků: 153, zobrazeny 101 - 110 První 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Poslední