Aktuality

 • "GLAJCHA" na stavbě KOTI Hostivař II

  Oslavili jsme glajchu na našem projektu KOTI Hostivař II. Stavba pokračuje podle plánovaného harmonogramu pod vedením Ing. Martina Kratochvíla.

  Zobrazit více »
 • Nové projekty divize Speciálního zakládání staveb

  Divize Speciálního zakládání staveb  pod vedením Ing. Davida Rataje získala další tři projekty. Kabelový tunel Motol - Praha 5 pro investora PRE distribuce. Naše divize provádí tuto zakázku pro generálního dodavatele firmu Čermák a Hrachovec a.s. Předmětem plnění díla jsou zemní práce, zajištění svahu výkopu a zřízení železobetonové konstrukce kolektoru v rámci objektu.

  Druhým projektem je Kladno City Center, kde provádíme podchycení fasády mikropilotami a železobetonovým podezděním stávající fasády pro generálního dodavatele Ptáček a.s..

  Zatím posledním  projektem je  Bytový dům Pod Děvínem - zajištění jámy v lokalitě na Praze 5. Jedná se o provedení zajištění jámy a protihlukové stěny pro generálního dodavatele Ptáček a.s.

  Zobrazit více »
 • Bytový dům V Lukách, Třeboň

  Dne 16.10. 2013 jsme zdárně zkolaudovali a dokončili Bytový projekt V Lukách v Třeboni. Projekt úspěšně zrealizoval náš regionální tým pod vedenim Pavla Míky.

  Zobrazit více »
 • Campus Science Park v Brně

  Naše společnost uspěla v tendru na výstavbu administrativní budovy „C“ v rámci kancelářského komplexu Campus Science Park v Brně. Zakázka pro mezinárodní společnost AIG/LINCOLN, která se zaměřuje na výstavbu, rozvoj a správu podnikatelských nemovitostí, bude realizována v období od října 2013 do ledna 2015.

  Zobrazit více »
 • Rekonstrukce střechy haly ČKD

  Naše společnost uspěla v tendru na rekonstrukci střechy a světlíků haly ČKD Kompresory v Praze Vysočanech. Předmětem zakázky, kterou Hinton, a.s. realizuje pro investora ČKD Energy, je kompletní oprava střešního pláště o výměře 34.500 m2 a světlíků o výměře 9.900 m2. Práce budou dokončeny v průběhu října 2013.

  Zobrazit více »
 • RD Kunratice

  Náš tým pod vedením pana Richarda Bakose získal na základě úspěšně dokončených projektů další projekt architektonicky velmi zajímavé vily v Praze Kunraticích. Autorem projektu je Ing. Arch. Jan Havel,  http://www.arch.cz/havel/.

  Zobrazit více »
 • Stavební regata 2013 – výborné 2. místo

  Naši vrcholoví manažeři Petr Šimon, Petr Dvořák a Richard Bakos se zúčastnili STAVEBNÍ REGATY 2013. Jednalo se již o osmý ročník prestižního přátelského setkání společností z oboru stavebnictví na moři. Závod probíhal ve dnech 5. – 8. 9. 2013, startem i cílem byl přístav Biograd na Moru.  Náš tým se zůčastnil pod názvem Vila VERDE Prague build by HINTON a  celkově se umístil na výborném 2. místě. Fotogalerie po rozkliknutí aktuality.

  Zobrazit více »
 • Sponzorujeme Evu Samkovou

  Naše společnost se stala sponzorem snowboardistky Evy Samkové, trojnásobné juniorské mistryně světa ve snowboardcrossu a jedné z největších českých nadějí pro Olympijské hry v Soči 2014. Více o Evě naleznete na jejím webu http://www.evasamkova.cz/

  Zobrazit více »
 • Západní město Britská V – objekt B1

  Naše společnost uspěla v tendru na projekt   „Západní město Britská V – objekt B1“ ve Stodůlkách Praha 5, pro developerskou společnost Finep.   Hinton, a.s. postaví rezidenční bytový projekt o 96 bytech se zajímavou architekturou a příslušnou infrastrukturou. Jedná se o další etapu této dynamicky se vyvíjející lokality s velmi dobrou dostupností a občanskou vybaveností.

  Zobrazit více »
 • Palác Národní - archeologický výzkum

  Na naši stavbě Palác Národní byl zahájen rozsáhlý archeologický výzkum. Hned první den záchranného archeologického výzkumu na staveništi Palác Národní přinesl zajímavý nález viz foto v příloze. Jedná se o stříbrné mince z období kolem r.1630 v počtu cca 30 kusů, které byly nalezeny pod původní valounkovou dlažbou. Zástupci NPÚ se domnívají, že byly nejspíše bývalým majitelem tajně uschovány v období 30-ti leté války.

  Zobrazit více »
Celkem článků: 156, zobrazeny 121 - 130 První 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Poslední