Aktuality

 • RD Kunratice

  Náš tým pod vedením pana Richarda Bakose získal na základě úspěšně dokončených projektů další projekt architektonicky velmi zajímavé vily v Praze Kunraticích. Autorem projektu je Ing. Arch. Jan Havel,  http://www.arch.cz/havel/.

  Zobrazit více »
 • Stavební regata 2013 – výborné 2. místo

  Naši vrcholoví manažeři Petr Šimon, Petr Dvořák a Richard Bakos se zúčastnili STAVEBNÍ REGATY 2013. Jednalo se již o osmý ročník prestižního přátelského setkání společností z oboru stavebnictví na moři. Závod probíhal ve dnech 5. – 8. 9. 2013, startem i cílem byl přístav Biograd na Moru.  Náš tým se zůčastnil pod názvem Vila VERDE Prague build by HINTON a  celkově se umístil na výborném 2. místě. Fotogalerie po rozkliknutí aktuality.

  Zobrazit více »
 • Sponzorujeme Evu Samkovou

  Naše společnost se stala sponzorem snowboardistky Evy Samkové, trojnásobné juniorské mistryně světa ve snowboardcrossu a jedné z největších českých nadějí pro Olympijské hry v Soči 2014. Více o Evě naleznete na jejím webu http://www.evasamkova.cz/

  Zobrazit více »
 • Západní město Britská V – objekt B1

  Naše společnost uspěla v tendru na projekt   „Západní město Britská V – objekt B1“ ve Stodůlkách Praha 5, pro developerskou společnost Finep.   Hinton, a.s. postaví rezidenční bytový projekt o 96 bytech se zajímavou architekturou a příslušnou infrastrukturou. Jedná se o další etapu této dynamicky se vyvíjející lokality s velmi dobrou dostupností a občanskou vybaveností.

  Zobrazit více »
 • Palác Národní - archeologický výzkum

  Na naši stavbě Palác Národní byl zahájen rozsáhlý archeologický výzkum. Hned první den záchranného archeologického výzkumu na staveništi Palác Národní přinesl zajímavý nález viz foto v příloze. Jedná se o stříbrné mince z období kolem r.1630 v počtu cca 30 kusů, které byly nalezeny pod původní valounkovou dlažbou. Zástupci NPÚ se domnívají, že byly nejspíše bývalým majitelem tajně uschovány v období 30-ti leté války.

  Zobrazit více »
 • Hinton sailing team

  Posádka teamu Hinton se zúčastnila 12. ročníku České námořní business regaty, která startovala 12.5.2013 v chorvatském Sukošanu. Po loňském třetím místě naše posádka Hinton sailing team letos zvítězila a získala první místo. Celé posádce v čele s kapitánem Janem Johanem Hirnšalem, Petrem Šimonem, Petrem Dvořákem, Albertem Fikáčkem a Armelinem Gianmarcem gratulujeme a těšíme se na další ročník.

  Zobrazit více »
 • Volkswagen Firemní Maraton-štafeta

  Tým společnosti HINTON, ve složení  Roman Polz, Láďa Rýdl, Marek Řezníček a Lukáš Skořepa splnil své předsevzetí a  z celkového počtu 556 šafet skončil na 345 místě v čase 3:55:24.

  Zobrazit více »
 • Volkswagen Firemní Maraton Praha

  Naši kolegové poběží Volkswagen Firemní Maraton-štafetu ve složení Roman Polz, Láďa Rýdl, Marek Řezníček, Lukáš Skořepa a náhradník Tomáš Janko. Start je tuto neděli 12.5.2013 v 9,00 na Staroměstském náměstí tak přijďte fandit.

  Zobrazit více »
 • Tenisový klub Michle

  V pondělí dne 6.5.2013 proběhlo slavnostní otevření zrekonstruované klubovny tenisového klubu Michle. Rekonstrukci provedla naše stavební společnost Hinton, pod vedením architekta Stanislava Fialy.  Tento projekt financoval pan Petr Němec.

  Zobrazit více »
 • Certifikace ISO

  Dne 11. února 2013 proběhl v naší společnosti pravidelný roční dozorový audit  na posouzení systému managementu (ISO). Na základě výsledku dozorového auditu byla firmou Qualiform, a.s.  potvrzena platnost cetifikátu systému managementu dle norem ČSN ISO/IEC 27001:2006, ČSN EN ISO 14001:2005, ČSN OHSAS  1800:2008, ČSN EN ISO  9001:2009, na další roční období.

  Zobrazit více »
Celkem článků: 151, zobrazeny 121 - 130 První 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Poslední