Aktuality

 • Zahájení projektu BD Novostrašnická

  Společnost Hinton, a.s. dne 12.12.2012 zahájila demoliční práce na projektu BD Novostrašnická. Demolice bude provedena ještě v tomto roce.

  Zobrazit více »
 • "GLAJCHA" na stavbě BD V Lukách v Třeboni

  První realizovaný projekt regionální pobočkou Hinton a.s. v Českých Budějovicích má za sebou úspěšný milník. Dne 30.11.2012 proběhlo slavnostní vztyčení GLAJCHY v souvislosti s dokončením hrubé stavby projektu Bytový Dům V Lukách v Třeboni. "Rád bychom touto cestou poděkovali všem, kteří se na splnění tohoto významného bodu aktivně podíleli" , řekl regionální ředitel Pavel Míka. 

  Zobrazit více »
 • Obytný soubor Barrandov - Kaskády IV a V

  Naše společnost uspěla ve výběrovém řízení na dva bytové domy pro společnost Finep "Kaskády Barrandov IV. a V. etapa". Kaskády Barrandov IV a V plynule navazují na předchozí realizované etapy Kaskády Barrandov II a III. Nově navrhovaná výstavba vytvoří tzv. "hnízda" domů, která budou pro pěší volně prostupná, ale současně vytvoří polosoukromé prostory s dětskými hřišti, vodními prvky a relaxačními plochami. Součástí je vybudování parku s množstvím zeleně, která bude místním obyvatelům v budoucnu skýtat příjemné místo pro odpočinek.
  Skladba
   bytů v "Kaskádách Barrandov IV", je zajímavá jak pro tzv. singles, tak pro početnější rodiny s dětmi. Aktuální etapa zahrnuje jeden bytový dům s celkovým počtem 63 bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk a velikostech od 47 m2 do 100 m2.
  Etapa "Kaskády Barrandov V"   nově nabízí 66 nových bytů o dispozicích 2(1) + kk (od 47 m2) až po prostornější 4 + kk (do 100 m2).
  Náš realizační tým již převzal staveniště a zahájil výstavbu.

  http://www.finep.cz/cs/kaskady-barrandov/nove-byty

  Zobrazit více »
 • Palác Národní

  Hinton, a.s. zahájil stavbu projektu 5*hotel Národní – Mikulandská v samotném centru Prahy nedaleko Národního divadla. Investorem projektu je společnost Palác Národní a.s. www.palacnarodni.cz . Jedná se o prestižní zakázku zahrnující rekonstrukci stávajícího měšťanského domu a novostavbu v prostoru nárožní proluky ulic Národní a Mikulandská. Z těchto důvodů byl od 1.10.2012 ukončen provoz parkoviště, které si zvykla užívat řada Pražanů a jeho prostor byl ohrazen mobilním oplocením. V současné době probíhá odstrojování instalací a stavební práce uvnitř stávajícího objektu. Dále v měsíci říjnu provedeme zajištění stavební jámy původního parkoviště, přičemž veškeré úsilí směřujeme k tomu aby mohl být co nejdříve zahájen archeologický průzkum.

  Zobrazit více »
 • Golfový turnaj 2012

  Naše stavební firma  Hinton, a.s. pořádala ve dnech 20. – 21. září 2012 společně se společností EBM - Expert Building Management, s.r.o. golfový turnaj.
  Golfový turnaj se konal v krásném prostředí rakouského golfového hřiště Haugschlag   www.haugschlag.com, za přítomnosti mnoha významných hostů.

  Zobrazit více »
 • Centrum Malešice – II. etapa, stavební jáma, přeložky sítí

  Naše stavební společnost Hinton získala projekt  "Zajištění stavební jámy II. etapy bytového projektu Byty Malešice".

  http://www.bytymalesice.cz/

   

  Zobrazit více »
 • BD V Lukách, Dukelská ulice, Třeboň

  Naše pobočka v Českých Budějovicích – Region Jižní Čechy zahájila výstavbu projektu „BD V Lukách, Dukelská ulice, Třeboň“, jehož investorem je společnost Křivský, s.r.o.
  Jedná se o objekt, který obsahuje 42 bytových jednotek. Bytové jednotky jsou určeny a dimenzovány pro 2 osoby. Zastavěná plocha bytového domu je 1268 m2 a obestavěný prostor činí cca 12.500 m2. Výstavba potrvá 12 měsíců.

  http://www.bytytrebon.cz/

   

  Zobrazit více »
 • SIKO KOUPELNY - vzorkovna a prodejna

  Postup stavebních prací na tomto projektu můžete sledovat on line na http://www.onlinesiko.cz/online_698x392-logo.jpg

  Zobrazit více »
 • Hinton na facebooku

  Nyní nás najdete i na facebooku

  Zobrazit více »
 • České stavebnictví na růst zatím čeká

  České stavebnictví se již nějakou dobu, lze říci již několik let, nachází pod tlakem nepříznivých okolností. Po poměrně dlouhé době stavebního boomu, který se odehrával jak v segmentu veřejných zakázek, tak v části privátní, se nyní stavebnictví ocitlo v prohlubni cyklu. Pro ilustraci stávající situace neuškodí pár čísel...

  Více se dočtete na

  http://www.patria.cz/zpravodajstvi/2120963/ceske-stavebnictvi-na-rust-zatim-ceka.html

  Zobrazit více »
Celkem článků: 140, zobrazeny 131 - 140 První 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14