Aktuality

 • SIKO Koupelny - Stavební a investorské noviny

  Na sklonku března otevřela společnost Siko Koupelny zbrusu nové interiérové centrum v Praze na Zličíně. Zákazníci zde najdou nejen běžné vybavení koupelen, ale také nadstandarní koupelny, kuchyně, podlahoviny, vnitřní dveře a svítidla. Zajímavostí centra je, že některé z koupelnových kójí navrhovali naši přední architekti, např. Ing. Arch. Bořek Šípek. Interiér objektu navrhla světoznámá architektka Eva Jiřičná.

  http://tvstav.cz/prehrat-video/2540-nove-interierove-centrum-spolecnosti-siko-nabidne-koupelny-kuchyne-podlahy-i-dvere

  Zobrazit více »
 • SIKO Koupelny

  25. března 2013 byla slavnostně otevřena prodejna a vzorkovna  SIKO koupelny v Praze na Zličíně. Jedná se o největší koupelnové centrum v Čechách.  Originální design prodejny je navržen českými architekty se světovým renomé Evou Jiřičnou a Bořkem Šípkem, kteří se tohoto slavnostního otevření rovněž zúčastnili.

  Pro veřejnost se prodejna otevřela 27. 3. 2013

  Zobrazit více »
 • Fórum českého stavebnictví 2013

  5.března 2013 se v hotelu Olympik Artemis, Praha konal devátý ročník konference "Fórum českého stavebnictví 2013".
  Konference se zúčastnilo téměř 250 profesionálů a klíčových osobností z oblasti českého stavebnictví,  hledající  východiska z nepříznivé situace, kdy Česká republika zůstává snad jedinou evropskou zemí se snižujícím se objemem stavebních investic.

  http://www.construction21.cz/

  Zobrazit více »
 • SIKO KOUPELNY Vzorkovna a prodejna Zličín

  Dne 18.3.2013 byl vydán "Kolaudační souhlas s užíváním stavby" SIKO KUPELNY vzorkovna a prodejna Zličín a 27.3.2013 proběhne slavnostní otevření pro veřejnost.

  Zobrazit více »
 • Viladům Vietnamská

  V úterý 19. února 2013 proběhla kolaudace našeho prvního projektu Viladům Vietnamská a dne 11.3.2013 byl vydán kolaudační souhlas s užíváním stavby.

  Zobrazit více »
 • BD KOTI Hostivař II

  Dne 11.3.2013 jsme převzali staveniště  a následně zahajujeme výstavbu BD KOTI Hostivař II pro investora YIT Stavo s.r.o.  

  Zobrazit více »
 • BD Novostrašnická - poklepání základního kamene

  Dne 13.2.2013 proběhlo slavnostní poklepání základního kamene stavby BD Novostrašnická za účastni zástupců investora BD Novostrašnická, generálního projektanta EBM – Expert Building Management, s.r.o. a generálního dodavatele stavby Hinton, a.s.

  Zobrazit více »
 • KOTI Hostivař II

  Naše společnost získala jako generální dodavatel projekt KOTI Hostivař II, jehož investorem je YIT Stavo s.r.o.
  Jedná se o novostavbu bytového domu s 38 bytovými jednotkami a hromadnou garáží v suterénu objektu. Celkovou kompozici objektu tvoří dvě kubické hmoty, severní pětipatrová a jižní čtyřpatrová.

  Zobrazit více »
 • KOTI Hyacint

  Divize Speciálního zakládání staveb Hinton, a.s. uspěla ve výběrovém řízení na dodavatele prací speciálního zakládání pro projekt „KOTI Hyacint“ v Praze Modřanech pro společnost Průmstav, a.s. Investorem projektu je developerská společnost YIT Stavo .

  Zobrazit více »
 • HINTON, a.s. ZALOŽILA DIVIZI SPECIÁLNÍHO ZAKLÁDÁNÍ STAVEB

  Na začátku  ledna 2013 vznikla v rámci stavební společnosti Hinton, a.s. nově Divize speciálního zakládání staveb. Za vedení nové divize je zodpovědný Ing. David Rataj (40). Divize Speciálního zakládání staveb bude zajiśťovat provádění prací jak v rámci projektů Hinton, tak budou služby speciálního zakládání nabízeny i externím partnerům.

  Zobrazit více »
Celkem článků: 151, zobrazeny 131 - 140 První 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Poslední