Aktuality

 • KORU Vinohradská

  Divize 01 Praha pod vedení Ing. Ondřeje Bielaka získala novou zakázku od investora YIT Stavo s.r.o. Jedná se výstavbu bytového domu KORU VINOHRADSKÁ v Praze Strašnicích. Projekt bude realizovat tým Ing. Martina Jiráska. Založení stavby provede naše Divize zakládání staveb.

  Zobrazit více »
 • Nájemní komplex LUKA

  Úspěšně jsme zkolaudovali projekt Nájemní komplex LUKA pro investora Luka Residental s.r.o. Velké poděkování za dobře odvedenou práci patří týmu Divize 02 pod vedením Richarda Bakose, ve složení Petr Flek, Martin Blažek, Vladimír Hejna, Ondřej Šmerák, Věra Pilárová, Martina Soukupová, Jitka Šteinfeldová, Rostislav Veselý, Petr Kolář, Jan Houha, Miloslav Borovka, Alexandr Soukup, Jiří Knězek, Michal Leporis, Josef Biĺ a  Miloš Koryčan.

  Zobrazit více »
 • Palác Národní

  SALON PETRA MĚCHUROVÁ OTEVÍRÁ DRUHÝ KADEŘNICKÝ SALON NA NÁRODNÍ TŘÍDĚ

  Petra Měchurová v roce 2001 otevřela salon v Králodvorské ulici, kde společně se svými kolegy pečuje o spokojené zákazníky už 17 let. Tým, který v salonu s Petrou Měchurovou pracuje, má 20 kadeřníků a neustále se zvětšuje, stylisté ze salonu sbírají kadeřnické ceny, spolupracují na módních přehlídkách a expandují i do zahraničí, takže rozšíření prostor, ve kterých jejich služby najdete, bylo spíše otázkou času. Místo, kde nový salon najdete je na rohu Národní třídy a ulice Mikulandská. Během léta jste si možná všimli posledních stavebních prací na moderní a designové stavbě, která sjednocuje roh obou ulic. Salon Petra Měchurová najdete v přízemí Mikulandské ulice, kterou bychom k této příležitosti překřtili na “Šmikulandskou”, směje se sama Petra Měchurová.“Po dalším prostoru jsme pokukovali už dlouho, a, jakmile se objevila Mikulandská potažmo Šmikulandská, koncept celé budovy se nám tak líbil, že jsme se dlouho nerozhodovali,” dodává Petra Měchurová. Salon se oficiálně otevírá počátkem října, ale již v druhé půlce září uvidíte na místě například nápaditou instalaci a různé projekce. Salon Petra Měchurová na Národní vás také zve na několik eventů, které se budou v průběhu podzimu konat, můžete se těšit na tématický pop-up, drink s Petrou Měchurovou, nebo různá promítání a to vše na téma: “Řekni to vlasy”.“Řekni to vlasy”, je pro nás heslo, pod kterým tvoříme nejen kolekce, ale i účesy našich zákazníků a platí pro oba dva salony. Je v něm důvěra, kterou nám náš zákazník svěřuje, ale také kreativita a rada, kterou naopak dáváme dennodenně my jemu,” vysvětluje Petra Měchurová. Neváhejte se zastavit a sledujte dění v přímém přenosu na @Salon Petra Měchurová

  https://www.inconcept.cz/salon-petra-mechurova-otevira-druhy-kadernicky-salon-narodni-tride/

  Zobrazit více »
 • Palác Národní

  Úspěšně jsme zkolaudovali stavbu Palác Národní pro investora SEBRE a.s. Projekt realizovala Divize 01 Praha pod vedením Ondry Bielaka. Poděkování patří týmu Rendy Bednarka ve složení Jana Čepková, Míša Frýdlová, František Jiránek, Petr Hudský, Petr Nádvorník, Martin Soukup, Jiří Petřina, Vít Mareš, Tomáš Janko,  Jan Podolský, Jura Suchačov,  Jiří Vyskočil, Jarda Skalický a Ruslan Stadnyk.

  Zobrazit více »
 • TALO Kavalírka

  Úspěšně jsme zkolaudovali bytový projekt TALO Kavalírka v Praze 5, pro investora YIT Stavo s.r.o..  Projekt zrealizovala Divize 01 Praha pod vedením Ondry Bielaka. Poděkování za profesionálně odvedenou práci patří projektovému týmu ve složení Martin Jirásek, Jindřich Hadrava, Jiří Dvořák, Ivana Žáková, Vladimír Rýdl, Jan Vaněk, Martin Lasák a Alexander Krascsenits.

  Zobrazit více »
 • Bytové domy U Stromovky

  Naše Divize 03 Jižní Čechy pod vedením Pavla Míky získala další zajímavý projekt od investora cz Immo s.r.o.. Jedná se o bytové domy v sekcích A, B, C a D, v ulici Na Sádkách v Českých Budějovicích. Toto rozsáhlé dílo budeme realizovat v období od června 2017 do října 2019.

  Zobrazit více »
 • Bytové domy Štěrboholy - Malý Háj

  Naše společnost získala nový projekt  „Bytové domy Štěrboholy - Malý Háj“ pro developerskou společnost Finep.   Stavba komplexu potrvá do konce příštího roku a realizovat jej bude Divize 02 Praha  pod vedením Richarda Bakose.

  Zobrazit více »
 • Vydařený Den otevřených dveří na stavbě Paláce Národní, Praha

  Regionální stavební společnost pro Prahu a Středočeský kraj Svazu podnikatelů ve stavebnictví ve spolupráci s vedením řádného člena SPS fy Hinton, a. s. Praha uspořádala dne 20. dubna 2017 Den otevřených dveří s mezinárodní účastí na stavbě Paláce Národní v Praze. Prohlídky stavby se kromě českých účastníků zúčastnila i skupina italských studentů stavební školy z Vicenzy, Itálie. Celkem se ve dvou skupinách Dne otevřených dveří zúčastnilo cca 50 zájemců. Odborný dohled nad průběhem za SPS zajistili ing. Jiří Skála, expert pro zahraniční aktivity SPS a manažer RSS ing. Bohuslav Štancl. Prohlídka proběhla se souhlasem předsedy představenstva fy Hinton Petra Šimona, na přípravě a průběhu se podíleli vedoucí pracovníci stavby p. René Bednarek, projektový manažer a sl. Jana Čepková. Zejména výborné znalosti odborné angličtiny sl. Čepkové pomohly odstranit jazykovou bariéru. Účastníci projevili velký zájem o stav výstavby a její další využití. I když je stavba v závěrečné fázi realizace, podařilo se pracovníkům stavby vytvořit výborné podmínky pro její prohlídku. Den otevřených dveří na stavbě Paláce Národní byl úspěšnou akcí stavební firmy Hinton, a. s. Praha a Regionální stavební společnosti pro Prahu a Středočeský kraj Svazu podnikatelů ve stavebnictví.
  Zpracoval: Ing. Bohuslav Štancl, MBA, Manažer pro Prahu a Středočeský kraj, Svaz podnikatelů ve stavebnictví v ČR

   

  Zobrazit více »
 • Argentinská Office Building

  Divize zakládání staveb získala zakázku na zajištění stavební jámy, umístění energopilotů a provedení související činnosti na akci Argentinská Office Building, pro investora BC Argentinská s.r.o.

  Zobrazit více »
 • Bytový dům Tusarova

  Naše Divize hliníkové fasády získala první velkou zakázku. Jedná se o kompletní dodváku a montáž obvodového pláště bytového domu Tusarova, pro investora WELL Group a.s.

  Zobrazit více »
Celkem článků: 140, zobrazeny 41 - 50 První 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poslední