Aktuality

 • OC Tábor

   

  Naše Divize 03 Jižní Čechy pod vedením Pavla Míky získala další zakázku - Obchodní centrum Tábor pro investora Ptáček - správa, a.s.

  Zobrazit více »
 • O2 - Malá arena

  Divize hliníkové fasády pod vedením Tomáše Pevného získala novou zakázku - provedení fasády na stavbě O2 - Malá arena. Investorem tohoto projektu je Metrostav a.s., divize 03.

  Zobrazit více »
 • BD Na Zlaté stoce

  Naše Divize 03 Jižní Čechy, pod vedením Pavla Míky, získala další projekt v Českých Budějovicích. Jedná se o výstavbu bytového domu Na Zlaté stoce pro investora DJ reality s.r.o.

  Zobrazit více »
 • Nové zakázky DZS

  Divize zakládání staveb získala řadu nových zakázek. Pro investora AVERS s.r.o. zajištění stavební jámy včetně zpracování realizační dokumentace, dokumentace skutečného provedení a geodetického zaměření pro projekt Křemencova v Praze 1. Pro investora Desátá projektová, s.r.o. projekt Bytový dům Panna a Baba - spodní stavba v Praze Strašnicích. Dále zajištění stavební jámy včetně vypracování výrobní dokumentace  pro investora Průmstav, a.s. na projekt Polyfunkční dům Českomoravská.

  Zobrazit více »
 • RezidenceChurchill

  Divize 02 Praha pod vedením Richarda Bakose získala novou zakázku. Jedná se o Rezidenci Churchill pro investora Rezidence Churchill s.r.o.

  Zobrazit více »
 • ZOH 2018

  Snowboardkrosařka Eva Samková, kterou naše společnost sponzoruje,  na olympiádě v Pchjongčchangu získala bronzovou medaili a přidala na konto české výpravy třetí cenný kov. Obhájkyně zlata ze Soči 2014 zvládla kvalifikaci na jedničku, ve čtvrtfinále dojela druhá a semifinále vyhrála! Ve finálové jízdě dlouho jela až na poslední šesté pozici, ale v závěru se propracovala vpřed a v dramatickém dojezdu vydřela třetí místo.

  Zobrazit více »
 • Nové zakázky DZS

  Naše Divize zakládání staveb získala další zajímavé zakázky. Jedná se o zajištění stavební jámy a pilotové založení na akci BD AALTO CIBULKA v Praze 5, pro investora STEP s.r.o. Další zakázkou je provedení kompletního založení jámy pro BD Buková v Plzni pro investora SBT stavby s.r.o.

  Zobrazit více »
 • KORU Vinohradská

  Divize 01 Praha pod vedení Ing. Ondřeje Bielaka získala novou zakázku od investora YIT Stavo s.r.o. Jedná se výstavbu bytového domu KORU VINOHRADSKÁ v Praze Strašnicích. Projekt bude realizovat tým Ing. Martina Jiráska. Založení stavby provede naše Divize zakládání staveb.

  Zobrazit více »
 • Nájemní komplex LUKA

  Úspěšně jsme zkolaudovali projekt Nájemní komplex LUKA pro investora Luka Residental s.r.o. Velké poděkování za dobře odvedenou práci patří týmu Divize 02 pod vedením Richarda Bakose, ve složení Petr Flek, Martin Blažek, Vladimír Hejna, Ondřej Šmerák, Věra Pilárová, Martina Soukupová, Jitka Šteinfeldová, Rostislav Veselý, Petr Kolář, Jan Houha, Miloslav Borovka, Alexandr Soukup, Jiří Knězek, Michal Leporis, Josef Biĺ a  Miloš Koryčan.

  Zobrazit více »
 • Palác Národní

  SALON PETRA MĚCHUROVÁ OTEVÍRÁ DRUHÝ KADEŘNICKÝ SALON NA NÁRODNÍ TŘÍDĚ

  Petra Měchurová v roce 2001 otevřela salon v Králodvorské ulici, kde společně se svými kolegy pečuje o spokojené zákazníky už 17 let. Tým, který v salonu s Petrou Měchurovou pracuje, má 20 kadeřníků a neustále se zvětšuje, stylisté ze salonu sbírají kadeřnické ceny, spolupracují na módních přehlídkách a expandují i do zahraničí, takže rozšíření prostor, ve kterých jejich služby najdete, bylo spíše otázkou času. Místo, kde nový salon najdete je na rohu Národní třídy a ulice Mikulandská. Během léta jste si možná všimli posledních stavebních prací na moderní a designové stavbě, která sjednocuje roh obou ulic. Salon Petra Měchurová najdete v přízemí Mikulandské ulice, kterou bychom k této příležitosti překřtili na “Šmikulandskou”, směje se sama Petra Měchurová.“Po dalším prostoru jsme pokukovali už dlouho, a, jakmile se objevila Mikulandská potažmo Šmikulandská, koncept celé budovy se nám tak líbil, že jsme se dlouho nerozhodovali,” dodává Petra Měchurová. Salon se oficiálně otevírá počátkem října, ale již v druhé půlce září uvidíte na místě například nápaditou instalaci a různé projekce. Salon Petra Měchurová na Národní vás také zve na několik eventů, které se budou v průběhu podzimu konat, můžete se těšit na tématický pop-up, drink s Petrou Měchurovou, nebo různá promítání a to vše na téma: “Řekni to vlasy”.“Řekni to vlasy”, je pro nás heslo, pod kterým tvoříme nejen kolekce, ale i účesy našich zákazníků a platí pro oba dva salony. Je v něm důvěra, kterou nám náš zákazník svěřuje, ale také kreativita a rada, kterou naopak dáváme dennodenně my jemu,” vysvětluje Petra Měchurová. Neváhejte se zastavit a sledujte dění v přímém přenosu na @Salon Petra Měchurová

  https://www.inconcept.cz/salon-petra-mechurova-otevira-druhy-kadernicky-salon-narodni-tride/

  Zobrazit více »
Celkem článků: 157, zobrazeny 51 - 60 První 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poslední