Aktuality

• Česká námořní business regata - 2014

"HINTON sailing team"  ve složení Petr Šimon, Petr Dvořák, Petr Trejbal, Jan Hirnšal, Jan Kubíček a Jan Šíma se zúčastnil již 13. ročníku  České námořní business regaty.  Závod probíhal ve dnech 25. - 29.5.2014 v Biogradě na Moru v Chorvatsku. Náš tým dojel všechny rozjížďky vždy na prvním místě, takže celkově  stanul na stupni nejvyšším. Gratulujeme

Zobrazit více »
  • BD Novostrašnická

Dne 16. 5. 2014  jsme zdárně zkolaudovali  BD Novostrašnická. Tento projekt zrealizoval tým pod vedením Richarda Bakose. Poděkování patří kolegům, kteří se na realizaci podíleli Jindřichu Kubalákovi, Milanu Kubátovi, Janě Hebrové, Martinu  Prudkému a Michalu  Mocíkovi.

• Golfová PB Tour

Naše společnost HINTON se stala partnerem golfové PB Tour, pořádanou Sportovním klubem PB. Klub byl založen firmami ProCeram a Barkotex, s cílem připravovat a organizovat golfové turnaje pro své obchodní partnery, známé a kamarády. První ročník, který se pořádal v roce 2011 se  setkal s velmi  kladnou odezvou a postupně se daří rozšířit okruh firem, které mají zájem se na PB Tour podílet jak sportovní tak i  finanční spoluúčastí. A Hinton se stal součástí této krásné myšlenky.  Více na http://www.pbtour.cz

• BD Jírovcova a BD Smetanova

Naše stavební společnost Hinton, a. s., region Jižní Čechy pod vedením Pavla Míky, získala zakázku v Českých Budějovicích, v městské čtvrti Pražské předměstí.
    Jedná se o architektonicky i materiálově zajímavou novostavbu dvou bytových domů.  Investorem projektu je společnost THB CB s.r.o.

• Bytové domy Jírovcova sekce A, B

Dne 20.3.2014 jsme zdárně zkolaudovali bytový projekt BD JÍROVCOVA SEKCE A, B v Českých Budějovicích pro developerskou společnost cz Immo s.r.o. Stavbu úspěšně zrealizoval náš regionální tým pod vedením Pavla Míky.

• Šporkovský palác - Rekonstrukce částí "A, B, C"

Koncem února naše společnost převzala od investora SEBRE, a.s. objekt Šporkovský palác  a na základě stavebního povolení zahájila stavební úpravy. Ty  spočívají zejména v dispozičních úpravách ve všech podzemních i nadzemních podlažích objektu. Projednávané stavební úpravy jsou spojeny se změnou užívání objektu v současnosti čistě administrativního na objekt polyfunkční. Funkční využití bude doplněno o komerční plochy a divadelní prostory. Vše se provádí v souladu s pokyny památkářů a pod dohledem restaurátorů.

• Polyfunkční objekt TRIANGLE

Naše firma získala další velice zajímavý projekt. Jedná se o polyfunkční dům Triangle situovaný v Praze 6 – Střešovicích, složený ze dvou sekcí - bytové a apartmánové. Celkem se jedná o 20 bytů a 28 apartmánů.  Investorem projektu je firma A 959, a.s., developerem bpd development, a.s. Realizaci  provede středisko 02 Praha pod vedením Richarda Bakose. Předání hotového díla investorovi je plánováno na červenec 2015.

• A opět Eva Samková

Česká olympijská naděje Eva Samková skončila ve finále snowboardcrossu na zámořských extrémních hrách X-Games v Aspenu druhá za Lindsey Jacobellisovou z USA. Eva Samková, která v zámoří závodila poprvé v kariéře, prohrála jen těsně a před hrami v Soči tak prokázala výbornou formu. Je to na X-Games poprvé, kdy na stupních vítězů byla Evropanka.

• Eva Samková opět na bedně

Eva Samková po nedávném zranění kolena jasně vyhrála v Andoře poslední závod Světového poháru před olympijskými hrami a má druhý triumf v sezóně.
    Eva si v úvodním závodu sezóny v Montafonu při tréninku poranila koleno a další závod v Lake Louise musela vynechat. V sobotu v Andoře vyhrála malé finále a v neděli již stála na nejvyšším stupni vítězů.
    Před olympiádou ji čeká posilování, regenerace kolen a další trénink v podobě účasti na X-Games (USA), kam odlétá 20. ledna. V zámoří ve snowboardcrossu ještě žádná Evropanka nevyhrála, tak držme palce.

• Snowboardcrossařka Eva Samková zahájila vstup do olympijské sezóny vít…

Eva Samková, kterou sponzoruje naše společnost vyhrála úvodní závod Světového poháru ve snowboardcrossu v rakouském Montafonu.

Celkem článků: 127, zobrazeny 81 - 90 První 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Poslední