Aktuality

 • Golfová PB Tour

  Naše společnost HINTON se stala partnerem golfové PB Tour, pořádanou Sportovním klubem PB. Klub byl založen firmami ProCeram a Barkotex, s cílem připravovat a organizovat golfové turnaje pro své obchodní partnery, známé a kamarády. První ročník, který se pořádal v roce 2011 se  setkal s velmi  kladnou odezvou a postupně se daří rozšířit okruh firem, které mají zájem se na PB Tour podílet jak sportovní tak i  finanční spoluúčastí. A Hinton se stal součástí této krásné myšlenky.  Více na http://www.pbtour.cz

  Zobrazit více »
 • BD Jírovcova a BD Smetanova

  Naše stavební společnost Hinton, a. s., region Jižní Čechy pod vedením Pavla Míky, získala zakázku v Českých Budějovicích, v městské čtvrti Pražské předměstí.
  Jedná se o architektonicky i materiálově zajímavou novostavbu dvou bytových domů.  Investorem projektu je společnost THB CB s.r.o.

  Zobrazit více »
 • Bytové domy Jírovcova sekce A, B

  Dne 20.3.2014 jsme zdárně zkolaudovali bytový projekt BD JÍROVCOVA SEKCE A, B v Českých Budějovicích pro developerskou společnost cz Immo s.r.o. Stavbu úspěšně zrealizoval náš regionální tým pod vedením Pavla Míky.

  Zobrazit více »
 • Šporkovský palác - Rekonstrukce částí "A, B, C"

  Koncem února naše společnost převzala od investora SEBRE, a.s. objekt Šporkovský palác  a na základě stavebního povolení zahájila stavební úpravy. Ty  spočívají zejména v dispozičních úpravách ve všech podzemních i nadzemních podlažích objektu. Projednávané stavební úpravy jsou spojeny se změnou užívání objektu v současnosti čistě administrativního na objekt polyfunkční. Funkční využití bude doplněno o komerční plochy a divadelní prostory. Vše se provádí v souladu s pokyny památkářů a pod dohledem restaurátorů.

  Zobrazit více »
 • Polyfunkční objekt TRIANGLE

  Naše firma získala další velice zajímavý projekt. Jedná se o polyfunkční dům Triangle situovaný v Praze 6 – Střešovicích, složený ze dvou sekcí - bytové a apartmánové. Celkem se jedná o 20 bytů a 28 apartmánů.  Investorem projektu je firma A 959, a.s., developerem bpd development, a.s. Realizaci  provede středisko 02 Praha pod vedením Richarda Bakose. Předání hotového díla investorovi je plánováno na červenec 2015.

  Zobrazit více »
 • A opět Eva Samková

  Česká olympijská naděje Eva Samková skončila ve finále snowboardcrossu na zámořských extrémních hrách X-Games v Aspenu druhá za Lindsey Jacobellisovou z USA. Eva Samková, která v zámoří závodila poprvé v kariéře, prohrála jen těsně a před hrami v Soči tak prokázala výbornou formu. Je to na X-Games poprvé, kdy na stupních vítězů byla Evropanka.

  Zobrazit více »
 • Eva Samková opět na bedně

  Eva Samková po nedávném zranění kolena jasně vyhrála v Andoře poslední závod Světového poháru před olympijskými hrami a má druhý triumf v sezóně.
  Eva si v úvodním závodu sezóny v Montafonu při tréninku poranila koleno a další závod v Lake Louise musela vynechat. V sobotu v Andoře vyhrála malé finále a v neděli již stála na nejvyšším stupni vítězů.
  Před olympiádou ji čeká posilování, regenerace kolen a další trénink v podobě účasti na X-Games (USA), kam odlétá 20. ledna. V zámoří ve snowboardcrossu ještě žádná Evropanka nevyhrála, tak držme palce.

  Zobrazit více »
 • Snowboardcrossařka Eva Samková zahájila vstup do olympijské sezóny vít…

  Eva Samková, kterou sponzoruje naše společnost vyhrála úvodní závod Světového poháru ve snowboardcrossu v rakouském Montafonu.

  Zobrazit více »
 • Divize Speciálního zakládání staveb získala další projekty

  Západní Město Britská IV – objekt A pro generálního dodavatele společnost Průmstav. Předmětem plnění díla je pilotové založení objektu na pilotách pr. 600,900,12000 a 1500 mm a záporové pažení tvořené ocelovými profily IPE, dřevěnými pažinami. Stěna je kotvená v jedné úrovní dočasnými pramencovými kotvami.

  Zevo Chotíkov – závod na energetické využití komunálního odpadu pro Generálního dodavatele ČKD PRAHA DIZ, a.s - investor je Plzeňská teplárenská. Předmětem díla jsou zemní práce - příprava území pro založení objektu nové Spalovny, dešťová kanalizace, které slouží jednak jako odvodnění staveniště a jednak jako definitivní sběrač dešťové vody objektu spalovny. Dále je to opěrná stěna tvořená převrtávanými pilotami pr. 1200 mm, kotvená v jedné úrovni přes hlavový trám trvalými pramencovými kovami.

  Prodloužení trasy A metra v Praze ze stanice Dejvická pro dodavatele Prominecon CZ a.s.. Jedná se o realizaci monolitických nosných konstrukcí v rámci dvou stavebních projektů. A to: Výtahová šachta a SO 08-30/1 technického zázemí Metra A.

  Zobrazit více »
 • "GLAJCHA" na stavbě KOTI Hostivař II

  Oslavili jsme glajchu na našem projektu KOTI Hostivař II. Stavba pokračuje podle plánovaného harmonogramu pod vedením Ing. Martina Kratochvíla.

  Zobrazit více »
Celkem článků: 125, zobrazeny 81 - 90 První 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Poslední