GD bytové domy

SIJA Kamýk

Praha 12 - Kamýk

Lokalita

Praha 12 - Kamýk

Investor

YIT Stavo

Realizace

03/2024 - 03/2026
SIJA Kamýk

V oblíbené části Prahy 12 pro vás stavíme, ve spolupráci s YIT Stavo, nový projekt SIJA Kamýk se 122 byty ve finském stylu, které budou v dispozicích 1+kk až 4+kk a velikostech od 30 do 116 m². Součástí většiny bytů budou i balkony, terasy či předzahrádky.

Byty 1+kk budou vybaveny nábytkem a kuchyňskou linkou vč. spotřebičů a byty 2+kk kuchyňskou linkou vč. spotřebičů.

V rámci projektu nebude chybět kočárkárna, garážová parkovací stání a také sklepní kóje. Rodinné chvilky pohody bude lze trávit v klidném vnitrobloku.

Soukromá část přístupná jen rezidentům nabídne příjemné posezení a prostor pro mytí kol či psů. Tu veřejnou s parkem během výstavby zrevitalizujeme a vysázíme zde novou zeleň. V plánu jsou také  opravy chodníků a zřízení workout zóny či nové dětské hřiště. YIT Stavo nezapomnělo ani na občanskou vybavenost – proto v projektu vybudujeme 4 komerční prostory, kde mohou vzniknout drobné obchody a služby.

Projekt roste na rohu ulic Hodkovická a Mariánská, v městské části Praha-Kamýk s klidnou atmosférou a vším potřebným po ruce. Bytovému domu ve tvaru písmene „L“, o 2 podzemních a 10 nadzemních podlažích (s posledním ustupujícím), dominuje výrazný nárožní arkýř, jehož stěna podél hlavní ulice bude dále členěna balkony. Návrh, o nějž se postaralo studio AGE project, se nese v elegantním a nadčasovém severském stylu a plynule navazuje na okolní zástavbu.

 

Vizualizace a původní text YIT Stavo, www.yit.cz

Souhlasím
###message