Informace o pozici

Typ úvazku

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání a praxe

Stavební vzdělání

Místo pracoviště

Praha

Kontakt

Pokud Vás tato práce zaujala, kontaktujte prosím HR manažerku Lenku Novotnou na čísle 721 626 834, na emailu novotna‌‌M‌‌hinton.cz nebo zvolte odpovědní formulář. Nebojte se zeptat na vše, co vás zajímá!

Stavbyvedoucí do Divize monolity

  • Baví vás práce na stavbě, kde je každý den jiný a přináší nové výzvy?
  • Bije vaše srdce pro monolity a chcete rozvinout své stávající zkušenosti?
  • Jste spolehlivý, komunikativní a organizační typ a troufáte si řídit stavbu?
  • Chcete pracovat ve společnosti, která pravidelně za své projekty získává prestižní ocenění?

 Pokud jste na výše uvedené otázky odpověděli ano, pošlete nám svoje CV a staňte se členem týmu pracujícího na zajímavých projektech! Výsledkem vaší práce bude (ve spolupráci s vašim týmem) včasné dokončení stavebního projektu. Všechny naše stavby jsou v Praze!

 Co se vám bude na této pozici hodit:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání stavebního směru, autorizace v oboru vítána
  • praxe v oboru minimálně 4 - 5 let ve firmě, která se zabývá monolity
  • ŘP sk. B (k pozici je služební automobil)
  • PC – MS Office (Word, Excel) uživatelsky
  • schopnost samostatného řízení výstavby a řízení pracovního týmu
  • osobní přístup, časová flexibilita, komunikační schopnosti, spolehlivost

 Pracovní náplň stavbyvedoucho:

  • komplexní řízení stavebních zakázek (plánování, koordinace a kontrola průběhu stavebních prací)
  • koordinace podřízených zaměstnanců
  • zodpovědnost za výsledek projektů
  • spolupráce s dodavateli
  • vedení jednání s investory a dalšími účastníky výstavby (TDI, projektanti, úřady ....)

Co nabízíme a proč se přidat právě k nám?

  • Férový přístup – co slíbíme, to splníme
  • Prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku společnosti - vážíme si dobře odvedené práce
  • Zajímavou práci v perspektivním a přátelském kolektivu - v týmu máme jak absolventy, tak zkušené kolegy
  • Možnost osvojení nejmodernějších poznatků metod řízení ve stavební praxi - sledujeme trendy
  • Kvalitní pracovní pomůcky a zázemí stabilní společnosti - klademe důraz na ochranu života a zdraví
  • Dostanete možnost stát se odborníkem a profesně dále růst - zaučení, pravidelné vzdělávání a rozvoj
  • Platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení
  • Peníze vždy a včas na vašem bankovním účtu
  • Zajímavé benefity (stravenky, notebook, telefon, 25 dní dovolené, multisport karta, profesní vzdělávání, firemní akce, kvalitní OOP, lékařská péče, home office a další)

 Pokud Vás tato práce zaujala, pak se těšíme na Váš životopis! Kontaktujte prosím HR manažerku Lenku Novotnou na čísle 721 626 834 nebo na emailu novotna@hinton.cz a zeptejte se na vše, co vás zajímá!

Souhlasím
###message