Stavět nás baví

Vítejte na stránkách české stavební společnosti.
O naší firmě

Vítejte na stránkách české stavební společnosti


Jsme česká stavební společnost Hinton, a.s. se sídlem v Praze, zabývající se komplexní realizací staveb. V první řadě nabízíme kvalitní zpracování nabídky a dodržování architektonických a funkčních parametrů, díky čemuž dochází ke snížení nákladů stavebního díla. Při odvádění práce dbáme především na kvalitu stavebního díla i vybraných materiálů, dále na důslednou kontrolu při provádění prací a především také na osobní přístup a kvalitní tým na stavbě.
Stavět nás baví.

 

 

 

Aktuality

Bez základů by domy nestály. Ptali jsme se nás, co zakládání staveb obnáší

Správně založit potřebují jak domy, tak technické a infrastrukturní stavby, třeba křižovatky. Co všechno je před začátkem realizace potřeba zařídit? Jakými technologiemi se stavby zakládají? A jaké jsou vyhlídky oboru? Na to se ptali Radka Obsta, obchodně-technického ředitele Divize 11 stavební firmy HINTON, která se v oboru pohybuje přes deset let.

https://www.earch.cz/technologie/clanek/bez-zakladu-by-domy-nestaly-ptali-jsme-se-co-zakladani-staveb-obnasi-1

Další novinky
Okno je styl
Okno je styl

Okno je styl

Jedním z našich cílů je umožnit Vám okny a dveřmi přeměnit Váš domov. Pomocí našich vynikajících produktů a jedinečné perspektivy Vám pomůžeme představit si, jak může prostor vypadat, jak se v něm můžete cítit a zároveň může být vysoce funkční. Díky našim výrobkům a možnostem přizpůsobení dosáhnete jedinečného stylu, který posune Váš domov na vyšší úroveň.

Naše okna, nebo dveře, mohou proměnit Váš domov na celý život.

Reference

Filtrace:
Eva Samková

Nejrychlejší holka na planetě preferuje Hinton

Eva Samková
česká snowboardistka
Souhlasím
###message