Stavět nás baví

Vítejte na stránkách české stavební společnosti.
O naší firmě

Vítejte na stránkách české stavební společnosti


Jsme česká stavební společnost Hinton, a.s. se sídlem v Praze, zabývající se komplexní realizací staveb. V první řadě nabízíme kvalitní zpracování nabídky a dodržování architektonických a funkčních parametrů, díky čemuž dochází ke snížení nákladů stavebního díla. Při odvádění práce dbáme především na kvalitu stavebního díla i vybraných materiálů, dále na důslednou kontrolu při provádění prací a především také na osobní přístup a kvalitní tým na stavbě.

Stavět nás baví.

 

 

 

Aktuality

České vysoké učení technické v Praze

Naši spolupráci s Českým vysokým učením technickým v Praze (ČVUT) oživujeme prostřednictvím různých událostí a projektů. Jednou z nich je účast na veletrzích pracovních příležitostí iKariéra, kde se setkáváme se studenty a přinášíme i inspirativní přednášky. V roce 2023 jsme měli tu čest uvítat Evu Adamczykovou, která hovořila na téma "Motivace a překonávání překážek - nejen ve sportu", a těšíme se na další podobné akce.

Dalším významným okamžikem je naše účast na Týdnu betonu, který se zaměřuje na technologické inovace ve stavebnictví. Během tohoto týdne zveme studenty ČVUT na exkurze na naše stavby, aby získali praktické zkušenosti a nahlédli do světa reálného stavebnictví.

https://www.cvut.cz/

Další novinky
Okno je styl
Okno je styl

Okno je styl

Jedním z našich cílů je umožnit Vám okny a dveřmi přeměnit Váš domov. Pomocí našich vynikajících produktů a jedinečné perspektivy Vám pomůžeme představit si, jak může prostor vypadat, jak se v něm můžete cítit a zároveň může být vysoce funkční. Díky našim výrobkům a možnostem přizpůsobení dosáhnete jedinečného stylu, který posune Váš domov na vyšší úroveň.

Naše okna, nebo dveře, mohou proměnit Váš domov na celý život.

Eva Samková

Nejrychlejší holka na planetě preferuje Hinton

Eva Samková
česká snowboardistka
Souhlasím
###message