GD bytové domy

Viladomy Hluboká

Hluboká nad Vltavou

Investor

SIPANO House s.r.o. Žitavského 572, 156 00 Praha 5

Lokalita

Hluboká nad Vltavou

Realizace

09/2020 – 10/2021
Viladomy Hluboká

Projekt Viladomy Hluboká je realizován ve městě Hluboká nad Vltavou v klidné ulici Munická, v blízkosti Munického rybníka.

Spojení s přírodou, ale zároveň perfektní dopravní obslužnost a blízká infrastruktura, dělají z tohoto projektu místo pro dokonalé bydlení. V docházkové vzdálenosti se nachází autobusová zastávka, supermarket a další služby občanské vybavenosti. Ideální jsou procházky kolem Munického rybníka, které lze zakončit návštěvou ZOO Hluboká.
Jedná se o dva identické bytové domy, každý s 8 bytovými jednotkami. Každý bytový dům má 3 obytné nadzemní podlaží a 1 garážové podzemní podlaží s 9 parkovacími stáními. Tento projekt nabízí byty o dispozici 1+KK až 4+KK (34m2 – 101m2). Objekt je založen na základové desce tl. 300 – 500mm. Podzemní podlaží vč. stropu bude monolitické, provedené jako „bílá vana“. Nadzemní podlaží budou zděná s filigránovými stropy. Objekt bude mít plochou střechu. Objekt bude zateplen EPS tl. 160mm – 200mm. Povrchová úprava fasády bude z části strukturální omítka a z části dřevěný obklad.

Další projekty

Souhlasím
###message